Bemutatkozás

Díjazott énekeseink

2018

Papp Viktor

I. Korcsoport, 1. helyezett

Szenthelyi Krisztián

I. Korcsoport, 2. helyezett

Zajkás Boldizsár

I. Korcsoport, 3. helyezett

Bilić Josipa

II. Korcsoport, 1. helyezett

Kissjudit Anna

II. Korcsoport, 2. helyezett

Pánczél Klaudia

II. Korcsoport, 3. helyezett

Koncz Regina

II. Korcsoport, 3. helyezett

Ninh Duc Hoang Long

III. Korcsoport, 1. helyezett

Dunjko Antonia

III. Korcsoport, 1. helyezett

Banai Sára

III. Korcsoport, 3. helyezett

Jaksic Vladimir

I. korcsoport, különdíj

Halász Gergely

I. korcsoport, különdíj

Mányoki-Kántor Bence

II. korcsoport, különdíj

Erdős Róbert

II. korcsoport, különdíj

Endrész Ferenc

II. korcsoport, különdíj

Sykora Miroslav

II. korcsoport, különdíj

Erndt-Sallerbec Vivien

II. korcsoport, különdíj

Jóhannson Aron Ottó

II. korcsoport, különdíj

Fülep Máté

III. korcsoport, különdíj

Ferenczi Orsolya

III. korcsoport, különdíj

Hajdú Zsuzsa

III. korcsoport, különdíj

Bódi Zsófia

III. korcsoport, különdíj

Flamová Pavla

III. korcsoport, különdíj

Kádár Viktória

III. korcsoport, különdíj

Molnár Tímea

II. korcsoport, különdíj

2016

Ninh Duc Hoang Long

I. Korcsoport, 1. helyezett

Raftis Theodora

I. Korcsoport, 2. helyezett

Kiss Diána

I. Korcsoport, 3. helyezett

Hagen Orsolya

Simándy József-Különdíj

Hanczár György

II. Korcsoport, Simándy József Nagydíj

Baracskai Judit

II. Korcsoport, 1. helyezett

Kovács Éva

II. Korcsoport, 1. helyezett

Egyed Apollónia

II. Korcsoport, 2. helyezett

Rendes Ágnes

II. Korcsoport, 2. helyezett

Bódi Zsófia

II. Korcsoport, 3. helyezett

Vámosi Katalin

II. Korcsoport, 3. helyezett

Sipos Marianna

II. korcsoport, különdíj

Imani Ayane

I. korcsoport, különdíj

Bordás Mária

II. korcsoport, különdíj

2013

Ódor Botond

I. Korcsoport, 1. helyezett

Ekanem Bálint Emota

I. Korcsoport, 2. helyezett

Brezanóczy János Attila

I. Korcsoport, 3. helyezett

Szegedi Benjámin

I. korcsoport, különdíj

Szűcs Attila

I. korcsoport, különdíj

Kiss Judit Anna

I. korcsoport, különdíj

Nagyová Anita

I. korcsoport, különdíj

Kálnay Zsófia

II. Korcsoport, 1. helyezett

Horti Lilla

II. Korcsoport, 2. helyezett

Jánoshegyi Anna

II. Korcsoport, 3. helyezett

Pataki Bence

II. Korcsoport, 3. helyezett

Breinich Beáta

II. korcsoport, különdíj

Finta Diána

II. korcsoport, különdíj

Heiter Melinda

III. Korcsoport, 1. helyezett

Najbauer Lóránt

III. Korcsoport, 2. helyezett

Nánási Helga

III. Korcsoport, 2. helyezett

Boncsér Gergely

III. Korcsoport, 3. helyezett

Tímár Kinga

III. Korcsoport, 3. helyezett

Bordás Mária

III. korcsoport, különdíj

Sipos Marianna

III. korcsoport, különdíj

Rendes Ágnes

III. korcsoport, különdíj

Harsányi Tamás

III. korcsoport, különdíj

2011

Foki Dániel

I. Korcsoport, 1. helyezett

Horti Lilla

I. Korcsoport, 2. helyezett

Kiss Melinda

I. Korcsoport, 3. helyezett

Szemere Zita

II. Korcsoport, 1. helyezett

Balgová Gabriela

II. Korcsoport, 2. helyezett

Kiss András

II. Korcsoport, 3. helyezett

Borsos Edith

III. Korcsoport, 1. helyezett

Kutasi Judit

III. Korcsoport, 2. helyezett

Schnürpel Diana

III. Korcsoport, 3. helyezett

Nardis Marcello

Amarilli-díj

2008

Vörös Szilvia

I. Korcsoport, 1. helyezett

Kiss András

I. Korcsoport, 2. helyezett

Gulyás Anna

I. Korcsoport, 3. helyezett

Szivkova Mariann

II. Korcsoport, 1. helyezett

Horák Renáta

II. Korcsoport, 2. helyezett

Bobanj Rebeka

II. Korcsoport, 3. helyezett

Rőser Orsolya

III. Korcsoport, 1. helyezett

Szegedi Csaba

III. Korcsoport, 2. helyezett

Shalit Marysol

III. Korcsoport, 3. helyezett

Ye Wen

III. Korcsoport, 3. helyezett

Balczó Péter

Amarilli-díj

2006

Gábor Zsolt

I. Korcsoport, 1. helyezett

Hajdu Veronika

I. Korcsoport, 2. helyezett

Simon Brigitta

I. Korcsoport, 3. helyezett

Haja Zsolt

II. Korcsoport, 1. helyezett

Fodor Bernadett

II. Korcsoport, 2. helyezett

Bodnár Szabolcs

II. Korcsoport, 3. helyezett

Kun Ágnes Anna

III. Korcsoport, 1. helyezett

Rácz Rita

III. Korcsoport, 2. helyezett

Geiger Lajos

III. Korcsoport, 3. helyezett

Nánási Helga

III. korcsoport, különdíj

Szabó Olga

III. korcsoport, különdíj

2004

Pasztircsák Polina

I. Korcsoport, 1. helyezett

Dr. Benke József

I. Korcsoport, 2. helyezett

Szigetvári Dávid

I. Korcsoport, 3. helyezett

Mendeczi Román

I. korcsoport, különdíj

Hajdu Veronika

I. korcsoport, különdíj

Cser Krisztián

II. Korcsoport, 1. helyezett

Ducza Nóra

II. Korcsoport, 2. helyezett

Rácz Rita

II. Korcsoport, 3. helyezett

Bányai Júlia

III. korcsoport, különdíj

Rest Anett

III. Korcsoport, 1. helyezett

Cseh Antal

III. Korcsoport, 2. helyezett

Tóth Zsuzsanna

III. Korcsoport, 3. helyezett

2002

Hegyi Barnabás

I. Korcsoport, 1. helyezett

Mészáros János Elek

I. Korcsoport, 2. helyezett

Balog Tímea

I. Korcsoport, 3. helyezett

Mikecz Kornél

I. korcsoport, különdíj

Párizs Judit

I. korcsoport, különdíj

Jobbágy Anett

II. Korcsoport, 1. helyezett

Érsek Dóra

II. Korcsoport, 2. helyezett

Dulics Tímea

II. Korcsoport, 3. helyezett

Töreki Katalin

II. korcsoport, különdíj

Brickner Szabolcs

III. Korcsoport, 1. helyezett

Bretz Gábor

III. Korcsoport, 2. helyezett

Dónusz Katalin

III. Korcsoport, 3. helyezett

Dobi-Kiss Veronika

III. korcsoport, különdíj

Kazár Ticiana

III. korcsoport, különdíj

Sáfár Orsolya

III. korcsoport, különdíj

2000

Halmos Eszter

I. Korcsoport, 1. helyezett

Tóth Melinda

I. Korcsoport, 2. helyezett

Pintér Edina

I. Korcsoport, 3. helyezett

Dezső Gabriella

I. korcsoport, különdíj

Kazár Ticiana

II. Korcsoport, 1. helyezett

Nagy Krisztina

II. Korcsoport, 2. helyezett

Magyar Gabriella

II. Korcsoport, 3. helyezett

Kazár Ticiana

II. korcsoport, különdíj

Rálik Szilvia

III. Korcsoport, 1. helyezett

Szabó Veronika

III. Korcsoport, 2. helyezett

Fodor Gabriella

III. Korcsoport, 3. helyezett

Szabó Veronika

III. korcsoport, különdíj

1998

Polyák Valéria

I. Korcsoport, 1. helyezett

Sáfár Orsolya

I. Korcsoport, 2. helyezett

Szabó Veronika

I. Korcsoport, 3. helyezett

Schöck Atala

II. Korcsoport, 1. helyezett

Kátai Natasa

II. Korcsoport, 2. helyezett

Müller Beáta

II. Korcsoport, 3. helyezett

Kátai Natasa

Amarilli-díj

Darázs Renáta

III. Korcsoport, 1. helyezett

Wierdl Eszter

III. Korcsoport, 2. helyezett

Gál Erika

III. Korcsoport, 3. helyezett

Vojtkó Ágnes

Amarilli-díj

Támogatóink és partnereink